Logo společnosti PRIMM s.r.o.

PRIMM s.r.o.

Bezpečnostní služba

s tradicí od roku 1993

O nás

Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb již od roku 1993.


Jsme česká firma, která klade důraz na kvalitu, flexibilitu služeb a individuální přístup. Vždy se snažíme najít optimální řešení pro každý projekt, po dobu jeho trvání klademe důraz na spokojenost našeho klienta a správně odvedenou práci.


Naší misí je kombinace dostupných kontrolních mechanismů a technologií, čímž rozvíjíme bezpečnost našich klientů, optimalizujeme jejich výdaje do zabezpečení svého majetku, svých blízkých, sebe a tím dáváme prostor k dalšímu růstu.


Naše vize jsou dostupné a efektivní bezpečnostní řešení pro každého klienta.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Své kompletní portfolio služeb nabízíme v Praze a okolních krajích. V případě, že poptáváte naše kompletní služby (tj. elektronické zabezpečení v kombinaci s fyzickou ostrahou), spolupracujeme s několika partnery, se kterými můžeme pokrýt i potřeby fyzické ostrahy (např. strážní a výjezdové patroly) také v ostatních krajích ČR.

V našem týmu máme vlastní dispečery PCO, kteří jsou vždy po dvou k dispozici 24/7.

Ano. Máme svůj vlastní vozový park zásahových vozidel. Všechna vozidla jsou viditelně označena a připravena k okamžitému zásahu.

Ano i náš dispečink je k dispozici 24/7.

Ano, jsme schopni zabezpečit Váš vůz, loď či houseboat.

DŮLEŽITÉ KONTAKTNÍ OSOBY

Placeholder fotogtrafie

Martin Pejšek

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

pejsek@primm.cz

Placeholder fotogtrafie

Zbyněk Pejšek

BUSINESS DEVELOPMENT

zbynek.pejsek@primm.cz

Placeholder fotogtrafie

Tomáš Repper

PCO, CTO,
POJISTNÉ UDÁLOSTI

repper@primm.cz

Placeholder fotogtrafie

Kateřina Hroníková

PERSONALISTKA

katerina.hronikova@primm.cz

NAŠI ZAMĚSTNANCI

JAK NAŠE ZAMĚSTNANCE POZNÁTE?

Stejně jako každá kulturní událost, má svá pravidla a vizuální prezentaci, i naše společnost dbá na vzhled, prezentaci a vystupování všech našich zaměstnanců. Jsme připraveni vyhovět Vašim požadavkům na vhodný úbor, schopnosti a další související záležitosti u našich zaměstnanců tak, aby doplňovali Vaši "vizitku".

CERTIFIKACE

AKTUALITY

Nová firemní identita

Naše firemní identita se mění více se dozvíte v tomto článku

Celý článek
Nové logo

Měníme naše logo

Celý článek
Usnadnění komunikace

Zjednodušujeme kontakt s námi

Celý článek
JSME RÁDI, ŽE MŮŽEME POMÁHAT POTŘEBNÝM

Naše společnost PRIMM je nesmírně hrdá na to, že může sponzorovat organizaci A-B Help. Tato podpora nám umožňuje být součástí významných projektů, které přinášejí konkrétní pomoc a zlepšení životních podmínek potřebným. Jsme přesvědčeni, že společně dokážeme vytvořit pozitivní změny a přispět k lepší budoucnosti pro všechny.

FOTOGALERIE

Strážný hovořící do vysílačky Fotografie zásahového vozidla - v garážích Fotografie zásahovce v běhu Fotografie zásahovce kontrolujícího požární hlásič Fotografie zásahového vozidla - za jízdy Zásahovec - kontakt s osobou Dispečeři Fotografie zásahového vozidla - maják Fotografie zásahového vozidla - vozidlo přední část Fotografie zásahovce - ukázka výstroje Fotografie kontroly při vjezdu do areálu Fotografie kontroly zaměstnance při vstupu do hlídaných prostor Fotografie obluhy na recepci
Fotografie zásahovce hovořícího do telefonu Fotografie recepčního Fotografie strážného nasazujícího bezpečnostní botičku nákladnímu autu Oblek s logem společnosti Mobilní telefon - hovor do PRIMM Dispečer před monitory Fotografie zásahovce - pohled ze zadu Fotografie pochůzkáze při kontrole Fotografie předávání vstupní karty Fotografie pochůzkáře při kontrole zabezpečení požárního žebříku
Strážný na prodejně Strážný kontrolující požární zařízení Fotografie zásahovce se psem u bezpečnostního vozidla Fotografie strážného nasazujícího bezpečnostní botičku nákladnímu autu Fotografie zásahového vozidla - všechna vozidla s řidiči Fotografie zásahového vozidla - všechna vozidla Fotografie zásahového vozidla - řidič vozu Kamerový systém - Zvíraznění nedovoleného vstupu Fotografie zásahového vozidla - na staveništi Bunda zásahovce Zápis protokolu při příjezdu vozidla Fotografie ostrahy se psem

REFERENCE

KDE PŮSOBÍME?

PRAHA
OKOLNÍ KRAJE
CELÁ ČR DLE POTŘEBY
mapa působení společnosti