Logo společnosti PRIMM s.r.o.

PRIMM s.r.o.

Bezpečnostní služba

s tradicí od roku 1993

OSTRAHA SOUKROMÉHO MAJETKU

DOMŮ
BYTŮ

ZAJIŠŤUJEME ZABEZPEČENÍ DOMŮ A BYTŮ

Sestavíme pro Vás efektivní řešení na klíč dle Vašich potřeb - pro ochranu Vašeho majetku, bezpečí a zdraví. Víme, že každý objekt, jeho součásti (např. zahrady, garáže, balkóny, sklepy) a jeho majitelé vyžadují individuální přístup. A přesně to Vám můžeme díky naší flexibilitě nabídnout.

Pro zabezpečení Vašeho majetku (dům, byt, chata/chalupa, hausbot apod.) využijeme naše dlouholeté zkušenosti a schopnosti v této oblasti.

Nabízíme zabezpečení propojením moderními technologiemi (EZS - elektronické zabezpečovací systémy) napojenými na náš pult centralizované ochrany (PCO), tedy náš dispečink. Disponujeme širokou nabídkou technologií pro daný účel Vaší poptávky.

Díky našemu dispečinku jsme schopni nepřetržitě koordinovat všechny potřebné kroky k zajištění dohodnutých služeb.

Na Vaše přání můžeme například instalovat bezpečností kamery (CCTV), pomocí kterých jsme schopni dálkově monitorovat Váš majetek 24 hodin denně nebo elektronickou požární signalizaci (EPS).

Můžeme (budete-li si přát), v případě podezření, případně zjištění poplachu z Vašeho domu, bytu, budou k fyzickému prověření situace na místě vysláni naši pracovníci (tzv. zásahovci). Dle vyhodnocení situace budou poté provedeny potřebné kroky k návratu do původního (bezpečného) stavu. Na základě každého poplachu bude vytvořena zpráva (report) o dané situaci.

VYTVOŘÍME NABÍDKU
PŘESNĚ PODLE VAŠICH POTŘEB

Pro poskytování našich služeb používáme moderní technologie. Více informací o technologiích a dalších službách naleznete na stránce...

Ilustrační obrázek využívaných bezpečnostních technologií

REFERENCE

KDE PŮSOBÍME?

PRAHA
OKOLNÍ KRAJE
CELÁ ČR DLE POTŘEBY
mapa působení společnosti